Различити смо, али су нам права иста

Ања Поморишац, ученица трећег разреда наше школе, освојила је трећу награду на XX књижевним сусретима Гордана Брајовић, које организује Центар за културу и уметност Алексинац. Ањина песма на тему ''Различити смо, али су нам права иста'', нашла се у зборнику Песма међу песницима, објављеном у оквиру сусрета. Књижевни сусрети Гордана Брајовић посвећени су рано преминулој песникињи и поред конкурса за ученике, на истим сусретима састају се и наши познати песници.