"Ђура Јакшић"
Учитељица Данијела Драгин
са својим ученицима
Наши осмеси

Различити смо, али су нам права иста

Ања Поморишац, ученица трећег разреда наше школе, освојила је трећу награду на XX књижевним сусретима Гордана Брајовић, које организује Центар за културу и уметност Алексинац. Ањина песма на тему ''Различити смо, али су нам права иста'', нашла се у зборнику Песма међу песницима, објављеном у оквиру сусрета. Књижевни сусрети Гордана Брајовић посвећени су рано преминулој песникињи и поред конкурса за ученике, на истим сусретима састају се и наши познати песници.