Информисањем до чистијег града

На ликовном и фото конкурсу ''Лепа и ружна страна града из угла екологије'' који је Црвени крст Кикинде организовао у оквиру пројекта Информисањем до чистијег града, награђено је 13 ученика наше школе. Анђела Инђић, Јана Француски, Огњен Зивлак и Марина Крстин, добили су награде за послате фотографије, док су Јана Страјнић, Катарина Ристић, Катарина Рацков, Марина Мрђа, Валентина Петровић, Ивана Тунић, Јана Војводић, Ђорђе Мишковић и Немања Мартин добили награде за ликовне радове. Данас су, у просторијама Црвеног крста ученицима свечано уручене награде.