"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Конкурс подводног филма

На ликовном конкурсу организованом поводом 7. интернационалног фестивала подводоног филма, ученици наше школе освојили су 4 награде. Прво место у категорији ученика нижих разреда освојио је Давид Ковачевић, ученик II-1, док је Теодора Прибиш (I-3), освојила треће место. У категорији ученика виших разреда, прво место освојио је Лука Кнежевић (VIII-2), док је рад Мине Шипке (VII-2) награђен другом наградом. Честитке ученицима и њиховим менторима!