Литерарни конкурс

На литерарном конкурсу који Народна библиотека Јован Поповић организује сваког новембра, поводом Дана библиотеке, награђена су два ученика наше школе. У конкуренцији нижих разреда, Јања Јованов, ученица III-2 освојила је трећу награду за своју песму, док је у конкуренцији виших разреда, Петар Богдановић, ученик V-3, освојио другу награду.
На овај конкурс пристигао је велики број радова из основних школа широм Србије. У холу Народне библиотеке, у петак 18. новембра, ученици су презентовали награђене радове и примили награде. Заиста смо поносни на наше ученике који су постигли овако леп успех и упућујемо им и на овај начин честитке!

Фотографија корисника Основна Школа Ђура Јакшић