Heder Nivo Slider

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Општинско такмичење из математике
ученици који су постигли значајне резултате и ментори
Општинско такмичење из физике
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из енглеског
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из информатике
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из српског језика
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из српског језика
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из хемије
ученици који су постигли значајне резултате и ментор
Општинско такмичење из географије и математике за ниже разреде

Колектив

Наставни, ненаставни кадар наше школе и помоћно особље

ненаставни кадар Задужење  
директор Биљана Шимон
педагог Љиљана Гаврилов
секретар Мирјана Француски
правник Милана Псодоров
библиотекар Ружица Недин

 

Предметна настава Предмет Професори
Српски Марија Војиновић
Инана Игњатов
Јована Бандић
Математика Вишња Ибрајтер
Љубица Поповић 
Емилија Пећанац  
Енглески Добрислава Ружић
Ивана Глигорин
Теодора Ристић 
Информатика и рачунарство Јелена Булатовић
Историја Милосава Михајловић
Географија Биљана Радујко
Биологија Гордана Бабић
Хемија Лела Станчић
Соња Стојановић  
Физика Хун Јудит
Музичка култура
Дејана Красин
Техника и технологија Славенка Рончевић Буцало
Силвана Рељин
Кристијана Кукић 
Физичко Дара Белош
Горан Ристић
Ликовно Елеонора Волаш Цибула
Смиљана Којић-Грандић
Италијански језик Маријана Иличин
Немачки језик Торњански Катарина
Веронаука Никола Мишковић

 

 

 

 

Разредна настава

Разред Учитељи
IV 1 Предраг Недин
IV 2 Нада Поповић
IV 3 Марија Јерковић 
I 1 Зоран Драгин  
I 2
Љиљана Вуковић
II 1 Љубиша Француски  
II 2 Ксенија Петровић
III 1 Весна Белош  
III 2 Сандра Богдановић  
III 3 Илија Арађански
Дневни боравак Jадранка Стојков
Мађарски језик Мелита Гомбoр

 

остали радници Задужење  
теткице Маријана Цуцић
Милена Гајић Пашић
Катарина Сивчев
Милица Јаковљевић
Мира Баста
Драгица Ступар
сервирка Олгица Јевђевић
котлар Ранко Псодоров