"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Таленти су међу нама

На свечаној церемонији доделе признања „Дани информатике у школама Војводине 2018“ на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду поводом поднетих радова „Таленти су међу нама“ наставнику техничког и информатичког образовања Милану Драгосавцу додељена је специјална награда за ревију образовних софтвера из области информатике.
Дана 20. децембра 2018. године на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду одржана је свечана церемонија доделе признања поводом традиционалне манифестације “Дани информатике у школама Војводине 2018.” Ова манифестација реализује се по дванаести пут у основним и средњим школама АП Војводине под покровитељством Покрајинског секретеријата за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице. Организатор и реализатор је Центар за развој и примену науке, технологије и информатике из Новог Сада. Циљ овог пројекта је да се подстакне процес информатизације наставе у школама Војводине као и да се популаришу нове технологије у школским наставним и ваннаставним активностима.
Поводом одржане манифестације наставник техничког и информатичког образовања Милан Драгосавац поднео је 233 рада, 11 елабората, 21 CD и једну повељу у хилзни, на основу чега је освојио Специјалну награду за ревију образовних софтвера у оквиру пројекта “Дани информа-тике у школама Војводине 2018.”
Честитамо наставнику Милану на освојеном признању.

92532424

Честитамо наставнику Милану на освојеном признању.

92532424