2000 дигиталних учионица

Звезда активнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Ове недеље у нашој школи је одржана обука наставника који ће учествовати у пилот пројекту ''2000 дигиталних учионица''. Пројектом је предвеђено интегрисање дигиталних уџбеника у наставни процес и намењен је учитељима првих разреда и наставницима првих и петих разреда. Веома смо радосни што ће наши прваци од ове године, поред традиционалних уџбеника моћи да користе и дигиталне материјале. У пројекту учествују сва три учитеља првих разреда Весна Белош, Сандра Богдановић и Илија Арађански, као и наставница енглеског језика, Добрислава Ружић и наставница информатике и рачунарства, Јелена Булатовић.

40353146 1100865430090251 7576895142817169408 n

40353146 1100865430090251 7576895142817169408 n