Републичко такмичење из српског језика и језичке културе

26. и 27. маја, у Тршићу је одржано Републичко такмичење из српског језика и језичке културе за ученике основних школа. На овом такмичењу, у категорији основних школа, могу да учествују само ученици седмих и осмих разреда. Ученица осмог разреда наше школе, Мина Шипка, сјајним резултатима на претходним нивоима такмичења, успела је да дође до Републичког такмичења, где је такође показала изванредно знање. Заузела је ЧЕТВРТО место! Овај успех, резултат је припрема и добре сарадње са наставницом српског језика и књижевности, Маријом Војиновић.

33522914 1011071552402973 5608557363872137216 n

33522914 1011071552402973 5608557363872137216 n