Такмичења из географије

Такмичења у географији - На општинском такмичењу из географије, наши ученици остварили су следеће резултате: у категорији седмих разреда, Анђелија Кнежевић освојила је 2. место, док су Димитрина Магазин, Веселинов Јована, и Гламочан Селена освојиле треће место. У категорији ученика осмих разреда, Анастасија Остојин освојила је прво место, док је Сташа Лазаров била трећа.
На окружном такмичењу учествовале су Анђелија Кнежевић (2. место) и Анастасија Остојин (3, место). Честитамо ученицама и њиховој наставници, Биљани Радујко.

32873706 1005314216312040 5954423375047688192 n

32873706 1005314216312040 5954423375047688192 n