Слобода - најскупља реч

Поводом прославе јубилеја, 20 година постојања Ротари клуба Кикинда Кикинда, у суботу, 5. маја у Мокрину, у Мокрин хаусу, ученици наше школе су, у сарадњи са ученицима Гимназије ''Душан Васиљев'' извели уметнички програм посвећен Мирославу Антићу. У получасовном програму наступили су Милица Медић, Мина Јовановић и бивши ученици наше школе, сада гимназијалци, Наташа Лаковић и Драган Ранков и Ања Војиновић. Програм су увеличали и стипендисти Ротари клуба на Музичким академијама у Бечу и Београду.
Овом приликом је у знак захвалности за подршку у одржавању Вечери родољубиве поезије ''Слобода - најскупља реч'' Ротари клубу уручена захвалница, као и снимак и плакат вечери.

31963907 1000309986812463 6973762669375389696 n

31963907 1000309986812463 6973762669375389696 n