Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече

Дани информатике у школама Војводине

Јуче, 20. децембра, одржана је завршна свечаност поводом манифестације "Дани информатике у школама Војводине" на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду.
У пројекту чији је циљ да подстакне процес информатизације наставе су учествовале основне и средње школе у Војводини.
Признање за свој перманентан рад на информатизацији наставе и презентације које користи у наставном процесу је добио наставник Милан Драгосавац и по други пут признање за одличан сајт школе на коме осим уобичајених садржаја постоји и могућност електронског учења, добила је наставница Јелена Булатовић.

Покровитељи пројекта били су Центар за развој и примену науке, технологије и информатике (ЦНТИ), Покрајински секретаријат за образовање, управу и националне заједнице, и Факултет за економију и инжењерски менаџмент ФИМЕК.

IMG 2993

IMG 2993