"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Дани информатике у школама Војводине

Јуче, 20. децембра, одржана је завршна свечаност поводом манифестације "Дани информатике у школама Војводине" на Факултету за економију и инжењерски менаџмент у Новом Саду.
У пројекту чији је циљ да подстакне процес информатизације наставе су учествовале основне и средње школе у Војводини.
Признање за свој перманентан рад на информатизацији наставе и презентације које користи у наставном процесу је добио наставник Милан Драгосавац и по други пут признање за одличан сајт школе на коме осим уобичајених садржаја постоји и могућност електронског учења, добила је наставница Јелена Булатовић.

Покровитељи пројекта били су Центар за развој и примену науке, технологије и информатике (ЦНТИ), Покрајински секретаријат за образовање, управу и националне заједнице, и Факултет за економију и инжењерски менаџмент ФИМЕК.

IMG 2993

IMG 2993