Учитељица Сандра Богданов са својим ученицима
Учитељица Љиљана Вуковић са својим ученицама
Учитељица Биљана Шимон са својим ученицима
Српски језик
Ученици који су учествовали на такмичењу из српског језика
Наши ученици који су показали најбоље знање из математике
Биологија
Одлични резултати наших ученика
Српски језик
Најуспешнији такмичари
Змајеве дечје игре
Школски хор
Наградна екскурзија
седми разред
Мали фудбал
Прваци 2017/2018. године
Дочекали смо нове ученике
Најбољи рецитатори
Књижевно вече
2016. година

Дабар такмичење и одлични резултати

Информатичко такмичење Дабар је одржано и ове године. На овом међународном такмичењу ученици су своје сналажење у решавању логичких задатака показали у две категорије. У категорији петих и шестих разреда је учествовало више од 14.000 ученика из целе Србије, а у категорији седмих и осмих разреда је учествовало више од 9000 ученика. Тај податак довољно говори о масовности и јакој конкуренцији.
Задаци су били конципирани тако да ученици могу да искажу свој алгоритамски начин размишљања и на тај начин реше одређени проблем.
Ученици наше школе су као и ранијих година показали знање и сналажљивост у анализи проблема. На томе им свима честитамо!
Најбољи резултат међу њима и пласман на републички ниво такмичења, које ће бити одржано фебруара месеца 2018. године, остварио је Андреј Поповић, ученик петог разреда наше школе.
Честитамо!

IMG 2616