Најбољи на Фестивалу науке и уметности!

На Фестивалу науке и уметности, који је данас одржан у Културном центру Кикинда у организацији Канцеларије за младе, нашу школу су представили ученици IV-1. Са својом учитељицом, Весном Белош, најмлађи учесници фестивала приказали су 18 огледа. Посетиоци штанда, путем игре на срећу бирали су број огледа који су потом ученици демонстрирали. Неки бројеви доносили су и награде посетиоцима, па је на штанду било и занимљиво и забавно. Своје задовољство могли су да искажу гласањем за најбољи штанд, па и ми са задовољством објављујемо да је публика изабрала управо нас и да је награда - микроскоп и телескоп стигла у нашу школу!

ФОТОГРАФИЈЕ

24852453 915821248594671 4235354039602263628 n