Републичко такмичење у пливању

Једанаесторо ученика наше школе учествовало је на Републичком такмичењу у пливању, које је одржано 15. новамбра у Крагујевцу. Највећи успех остварила је Јана Страјнић (VI-2), која је освојила сребрну медаљу. Поред ње, наступили су и: Димитрије Бајшански (II-1), Вук Карановић (III-2), Вељко Карановић (V-2), Немања Ђукић (V-1), Сања Мрђа (V-1), Филип Бабић (VI-1), Јован Баковљев (VI-3), Кристина Миличић (VII-2), Анастасија Остојин (VIII-3) и Слободан Сивчев (VIII-3). Они су, на претходно одржаном окружном такмичењу, освојили прва места и пласман на Републичко такмичење. Честитамо ученицима на оствареном успеху!

23659550 899737120203084 1302481514432308507 n

23659550 899737120203084 1302481514432308507 n