Рецитовање нас спаја

На рецитаторским смотрама редовно се дружимо са другарима из Мокрина. Ове године, позвани смо да заједно са рецитаторима из Мокрина уприличимо једно књижевно вече, у оквиру Васкршњих догађаја у овом селу. У Галерији Дома културе, рецитовало је десетак ученика наше школе. С обзиром на то да ће нас чак петоро ученика представљати на Покрајинској смотри у Сечњу, 21. априла, ово је била лепа прилика за наступ пред публиком. Подршку су нам и овог пута пружили родитељи, који су омогућили превоз до Мокрина, па се и њима захваљујемо!