"Ђура Јакшић"
са својим ученицима
Наши осмеси

Представа Празан је и џак

Глумачка секција нижих разреда наше школе, била је заиста вредна у последње време. Представа под називом ''Празан је и џак'' заживела је под вредним руководством учитеља Предрага Недина и библиотекарке наше школе, Ружице Недин. У представи глуме ученици четвртих разреда: Анастазија Палфи, Адријана Шилић, Јелена Стокић, Емилија Богуновић, Ксенија Стефановић, Мина Шћекић, Вељко Вуковић, Мила Радловић и Милош Јанкелић. Част да први погледају представу имала су деца из кикиндских забавишта и вртића, који су претходне седмице посетили школу.

ФОТОГРАФИЈЕ

ФОТОГРАФИЈЕ